Меню

П'ять порад щодо складання практичного списку весільних справ

Плануйте заздалегідь. І цей процес не буде напружувати.
Незалежно від того, чи ви тільки-но заручилися або вже кілька місяців займаєтесь плануванням весілля, ви, мабуть, згадуєте про те, що цей процес досить складний та включає багато чого.

Щоб допомогти вам у вирішенні кожного аспекту організації вашого весілля, добре створити список справ (to-do list). Це допомагає тримати вас на шляху і гарантує, що ви нічого не прогавите по дорозі.
Найголовніше - визначення пріоритетів. Поставити всі задачи у часові рамки та впорядковувати їх за важливістю -- це сприятиме досяганню поставлених цілей. Цей список справ за пріоритетами також надасть вам змогу підтримувати низький рівень стресу.

Щоб допомогти вам пройти цей процес, ось найкращі поради щодо планування весілля й ведення керованим й реалістичним списком справ.
Зробіть план-графік
Графік планування, який включає в себе все, що потрібно зробити, створений з самого початку, може допомогти впорядкувати список завдань протягом всього процесу планування. Складіть список всього, що потрібно зробити, і оберіть три дати: коли ви будете займатись пошуками та підбором підрядників та місця для весілля та влаштування виїзної церемонії, коли ви будете спілкуватися з підрядними спеціалістами і дату коли потрібно вже це все замовляти.
Знайте, що вам не потрібно робити все те одночасно.
Навіть якщо у вас є два-три місяці, ви все ще маєте достатньо часу, щоб впоратися з кожним пунктом у вашому списку справ. Головне - досягати певного прогресу щотижня. Залишаючи речі до останньої хвилини чи останнього місяця, ви перевантажите себе та будете виснаженими під час весілля. Воно вам треба?
Важлива річ в тім, що вам потрібно буде брати відгул з роботи, щоб все встигнути.
Весільні спеціалісти зазвичай зайняті у вихідні дні, працюючи на весіллях, та знайти вілний час на вихідних буде дуже важко, адже всі інші теж планують своє весілля й мають бажання зустрічатися у вихідні. З цієї причини заздалегідь періверяйте ваши календарі, щоб побачити, чи є у вас доступний час для відгулу з роботи. Якщо ні, то обов'язково виділіть час на вечір протягом тижня для планування зустрічі з весільними підрядниками.
Не бійтеся делегувати
Якщо ви не працюєте з планувальником весілля, все-таки важливо заручитися командою друзів та родини, яка допоможе вам у вирішенні завдань, особливо ваших подружок. Незалежно від того, чи буде ви самостійно вирішувати питання з організації весільної церемонії чи весільним салоном, ваші подруги, швидше за все, будуть раді допомогти, щоб ви могли зайнятися іншими аспектами планування весілля.
Переглядайте свій контрольний список часто
Це особливо важливо, якщо ви звикли відкладати. Вам не потрібно щодня переглядати свій список справ, але безперечно варто перевіряти його щотижня.